Dodjela nagrada najuspješnijim učenicima u Kantonu Sarajevo

04 okt 2022

28.09.2022. u organizacija Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo i uz suradnju Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo, održana je manifestacija dodjele nagrada najuspješnijim učenicima u Kantonu Sarajevo. U okviru koncertnog dijela programa nastupila je i učenica VI razreda baletnog odsjeka naše škole Šad Haja Kadribašić iz klase nastavnice Sare Đurić.

Čestitke našim nagrađenim učenicima i njihovim nastavnicima: MULAHUSIĆ DINO IMRAN, BILALOVIĆ ASJA, SIDRAN MERJEM, ŽONTAR PETRA, BOŽINOVIĆ DARJAN,
BUČO LEJLA, HADŽIĆ ISMAIL, BRAHIĆ DARIN BAN, EŠPEK IDONI, BEGIĆ LAMIJA, RUJANAC ASJA, ISMAIL HADŽIĆ, SEFIĆ AJŠA, POJSKIĆ NADŽA, HAVERIĆ ZANA, TUTUNDŽIĆ SAORA, KOVAČ VEDAD, BUKVIĆ EMIN, SELVIĆ LAMIJA, OBERAN LAURA, TASO EMINA, DELIĆ FARIS, SMAJLOVIĆ KERIM, MIŠIĆ ADRIAN, BAKOVIĆ MILI.