Marijana Perković – Priznanje nastavnik godine

12 okt 2019

Ministarstvo za obazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo realiziralo je manifestaciju Svjetski dan učitelja – 5. oktobar u dvorani Doma mladih, dana 04.10.2019. godine.

Ovom prilikom, u sklopu date manifestacije, promovisana su po tri najuspješnija prosvjetna radnika osnovnih i srednjih škola u Kantonu Sarajevo za šk. 2018/2019 godinu u 14 kategorija. Ispred naše škole nominirana je bila nastavnica klavira prof. Marijana Perković, koja je dobila ” Priznanje nastavnik godine”.

Muzički sadržaj su dopunili učenici osnovnih muzičkih i Srednje muzičke škole u Sarajevu, a JU Osnovnu muzičku školu ” Mladen Pozajić”na ovoj manifestaciji su predstavljalje učenice 3. razreda klasičnog baleta u klasi nastavnice Sare Đurić.