DOPUNSKI UPIS UČENIKA U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU 2022./2023. GODINU

12 aug 2022

Termin prijemnog ispita:

29.08.2022. god. (ponedjeljak) – satnica će biti naknadno objavljena na web sranici škole ili će biti javljena roditeljima kandidata prije održavanja prijemnog ispita

Prijemni ispiti za upis učenika u matičnu školu održat će se u prostorijama škole u ulici Josipa Štadlera br. 1 na slijedeće instrumente (odsjeke):
klarinet, flauta, harmonika i violončelo

Prijemni ispiti za upis učenika u područno odjeljenje naše škole u Vogošći održat će se u prostorijama škole u ulici Jošanička 51 na slijedeće instrumente (odsjeke):
harmonika, violina, klavir i gitara

– Na instrumentalne odsjeke se mogu upisati učenici koji u školskoj 2021./2022. godini pohađaju III razred osnovne škole, izuzetno talentirani učenici mogu se upisati i ranije.
– Na prijemnom ispitu se provjerava muzikalanost, muzička memorija i osjećaj za ritam.

* Prijava kandidata za prijemni ispit vrši se elektronskim putem popunjavanjem prijave na web stranici škole (www.omsmp.edu.ba) ili popunjavanjem prijave u matičnoj školi . Prijave su otvorene do 15.8.2022.do 26.8.2022. godine. U slučaju da kandidat položi prijemni ispit, potrebno je da dostavi i rodni list.