RASPORED UČENIKA PRVIH RAZREDA PO KLASAMA / ODJELJENJIMA

30 avg 2021

KLAVIR

Arifhodžić Amela

  1. Trgo Lana
  2. Memišević Rejjan
  3. Džaferović Merjem

Terović Alisa

  1. Jozić Sara
  2. Bajrović Lejla

Đokić Jasmina

  1. Bećar Nidal
  2. Ćesić Ema
  3. Osmanović Amna
  4. Kulenović Ilhana

Miketek Darko

  1. Kurtalić Miran
  2. Adžović Asja
  3. Kanlić Darije

Hadžisadiković Dženana

  1. Šečibović Naida
  2. Zulčić Amani

Mujanović Damir

  1. Bavčić Asja
  2. Škrijelj Adela
  3. Škrijelj Omar
  4. Trnka Alan
  5. Duradbegović Maša

Tokača Jasna

  1. Gušter Amna
  2. Rašidović Hana
  3. Zec-Filipović Aja
  4. Gratz-Džihanović Sara
  5. Ćupina Sarah

Brahić Imana

  1. Zenuni Iman
  2. Sokolović Zara
  3. Bulja Nora

Kobelja Ana

  1. Hrnjić Imran
  2. Ibrahimović Asja
  3. Vidović Leona

Perković Marijana

  1. Vučić Anja
  2. Mulahusić Dino Imran
  3. Radivojević Lorena
  4. Tvrtković Ivan

 Perković Ivan

  1. Efendić Muhsin
  2. Bošnjak Roko
  3. Kršo Azra
  4. Salihagić Emina

Ostojić Nataša

  1. Mehić Hana
  2. Borovac Adna
  3. Živojnović Ana

Hufnagl Sanda

  1. Curić Ada

 

VIOLINA

Kovač Nejra

  1. Ganibegović Nejla

Holjan Alija

  1. Musić Merima
  2. Musić Naida
  3. Ajdinović Ajša
  4. Hodžić Emina

Đurđević Dijana

  1. Lazović Omar
  2. Borovac Naida
  3. Rujanac Asja
  4. Karahasanović Zehra
  5. Okić Nikolina

 

VIOLONČELO

Pelidija Dijana

  1. Bičakčić Irfan

Dervišević Anela________________________________________________________

1.Smajlović Bakir

 

FLAUTA

Talam Larisa

  1. Jazvić Lukas Filip
  2. Sejdić Ena

 

KLARINET

Mašić Adnan

  1. Jugo Zan
  2. Šulc Marko
  3. Gratz Džihanović Benjamin
  4. Delić Sead
  5. Spahić Živković Emma

 

GITARA

Žilić Davor

  1. Varunek Tajra
  2. Spahić Sara Nur

Nuspahić Aladin

  1. Mehmedović Ilan
  2. Kovač Vedad
  3. Taso Ibrahim
  4. Šepić Imran

Padović Vesna

  1. Medić Una
  2. Tanović Tarik
  3. Mešić Tarik
  4. Talić Iman

Gazibara Bajrić Dea

  1. Solak Amar
  2. Mujkić Esma
  3. Hadžibulić Andi

 

HARMONIKA

Bećar Elvis

  1. Zec Rijad
  2. Latić Emir
  3. Balta Ensar

Šehu Raisa

  1. Elezović Amani
  2. Tuka Ferhad

Učenici I razreda koji su položili prijemne ispite u majskom i augustovskom roku na ovom spisku podjeljeni su po klasama(odjeljenjima)i dodjeljeni odgovarajućem nastavniku instrumenta na koji su primljeni. Kada budu imali rasporede časova u osnovnim školama, potrebno je da se u prostorijama škole ili putem telefona ili posredstvom društvenih mreža jave nastavnicima kojima su dodjeljeni (svojim razrednicima) da bi dobili rasporede časova u muzičkoj školi, za instrument(dva časa sedmično) i solfeđo (dva časa sedmično).Rasporedi časova u muzičkoj školi biće prilagođeni rasporedu časova u osnovnoj školi.

Raspored rada nastavnika u školskoj 2021/2022.školskoj godini također je objavljen na web stranici škole.